Przejdź do

  • Newsletter

  • Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera!

  • Analiza braków


Produkujesz? Posłuchaj.

Nie jest tajemnicą to, że w branży produkcyjnej trafiają się defekty. Czasami może nawet zaistnieć sytuacja, w której poziom odrzucanych elementów zagraża opłacalności całego biznesu. W Softeris, z racji współpracy z gigantami branży, świetnie zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego stworzyliśmy serię rozwiązań dla przemysłu produkcyjnego, w skład której wchodzą Softeris SPC oraz Softeris QCS. Z ich pomocą w łatwy i przystępny sposób jesteś w stanie magazynować, agregować oraz analizować wszystkie dane w Twojej firmie. Dlaczego w Twojej firmie w ogóle występują problemy z ilością odrzutów?

Z naszego doświadczenia wynika, że przyczyną najczęściej jest niesprawny system analizy danych, bądź w ogóle brak takiego systemuBardzo często spotykamy się z sytuacją, gdzie pomiary ze stanowisk kontroli jakości zapisywane są ręcznie na papierze, bądź w arkuszach kalkulacyjnych. Bardzo szybko przestaje to spełniać swoje założenia (człowiek łatwo gubi się w papierach, zapomni czegoś wpisać, dopisać, Excel działa zadziwiająco wolno, etc.). Potrzebny jest zatem jakiś program/system, który będzie komasował natłok danych pomiarowych i układał je w spójną całość oraz zawierał moduły do analizowania przyczyn odrzuceń. Takie rozwiązanie znacząco podnosi efektywność całego procesu i przede wszystkim pozwala określić przyczyny braków, co pozwala na ich eliminowanie i w konsekwencji wzrost efektywności produkcji, a co za tym idzie - wzrost przychodów.


Zastanawiasz się, czy nasze rozwiązania pasują do Twojej firmy?

Myślałeś o usprawnieniu swojej produkcji, ale nie wiesz jak zacząć? A może po prostu zauważyłeś, że praca wymyka się spod kontroli?


Napisz do nas!


Z przyjemnością zaproponujemy wyjście z sytuacji, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu. Nie lubisz pisać maili? Zadzwoń!
Z chęcią umówimy się na telefon/wideokonferencję.


Zachęcamy również do zapoznania się z case study projektu dla Silgan White Cap 


Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką

Zobacz więcej