Przejdź do

  • Newsletter

  • Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera!

  • Skróty klawiszowe w Workflow

Nowe sposoby poruszania się po produktach

 

Z dzisiejszym dniem wprowadzone zostały dodatkowe sposoby poruszania się po systemach Workflow, Chmura i Logtrans. Za pomocą strzałek kierunkowych można już nawigować po systemie zarówno w głównym oknie (workspace) jak i w poszczególnych procesach. Wewnątrz procesów najechanie na dany wiersz (zarówno myszką jak i z pomocą klawiszy), skutkuje pojawieniem się skrótów klawiszowych dla aktywnych akcji.

 

  • slideshow javascript
1 2 3 4
carousel jquery by WOWSlider.com v8.8
s

 

Po naciśnięciu klawisza odpowiadającego podkreślonej literze, wykona się stosowna akcja (np "D" -> "Do serwisu").

 

  • html5 slider
1 2 3
bootstrap carousel by WOWSlider.com v8.8
 

 

Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku nowego “multiselectboxa”. Za pomocą strzałek możliwe jest poruszanie się również po nim, dodatkowo klawisz “spacja” zaznacza podświetlony element a “enter” zatwierdza wszystkie dane (równoważnie z przyciskiem "OK").

 

  • bootstrap slideshow
1 2 3 4
bootstrap carousel by WOWSlider.com v8.8
 

 

Kolejną ewolucją i zarazem naszym własnym pomysłem są tzw. "Recall Bindy". Jak to działa?

W momencie kiedy jesteśmy na dowolnej stronie, procesie czy module systemu, możliwe jest wciśnięcie kombinacji CTRL + [liczba 1-9]. Nastąpi wtedy przypisanie (zbindowanie) danej strony do konkretnej kombinacji. Teraz, gdziekolwiek się znajdujemy, po wciśnięciu naszego skrótu (np. Ctrl + 1), zostaniemy przeniesieni do miejsca, które pod dany skrót przypisaliśmy ("Recall").


Zobacz więcej