• Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera!

  • Wsparcie produkcji

Monitorowanie procesów produkcyjnych


Rozwój firmy to nie tylko zdobywanie nowych klientów i wzrost zysków, lecz również dbanie o jakość i efektywność produkcji. Z tego powodu w naszej ofercie znajdują się narzędzia do wsparcia produkcji - zarządzania jakością oraz utrzymania ruchu.

Pomagamy zarządzać jakością dostarczając systemy Statystycznego Sterowania Procesem (ang. Statistical Process Control - SPC), działające w oparciu o pomiary wybranych parametrów w równych odstępach czasu.

Narzędzia Softeris do zarządzania jakością pozwalają na dokładny monitoring jakości produkcji, a dzięki modułom analitycznym umożliwiają wykrycie potencjalnych problemów. Wprowadzają też usprawnienia w celu wyeliminowania ich powstawania.

Wspomagamy również utrzymanie ruchu dzięki bazom wiedzy oraz systemom wymiany informacji pomiędzy pracownikami na linii produkcyjnej. Nasze systemy pozwalają szybko zlokalizować problemy i je rozwiązać.

Nasze systemy dostępne są w konkurencyjnych cenach. Znajdują się w Twoim zasięgu nawet, jeśli prowadzisz małe przedsiębiorstwo.


Więcej informacji
o Softeris SPC