Przejdź do

  • Newsletter

  • Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera!

  • Usługi

Analiza

Najważniejszy etap tworzenia systemu informatycznego. W tej fazie przeprowadzamy wywiad z klientem odnośnie procesów, które chce usprawnić. Wspólnie rozpoznajemy problemy, które utrudniają codzienną pracę oraz tworzymy koncepcję systemu oraz opis wymagań. Przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania, mające na celu stworzenie dodatkowych korzyści biznesowych. Na tym etapie powstają specyfikacje funkcjonalne, diagramy oraz makiety.

Wdrożenie

Przykładamy się do niego bardzo starannie ponieważ, wdrożenie systemu jest kluczową czynnością, która warunkuje poprawne i efektywne działanie systemu w przedsiębiorstwie. Oprócz instalacji wykonujemy optymalną konfigurację, przygotowujemy dokumentację oraz szkolimy użytkowników i administratorów. Podczas procesu wdrażania oczywiście zapewniamy bezpieczeństwo i ciągłość pracy.

Szkolenia

Oferujemy również szkolenia  dla pracowników i administratorów z zakresu wdrożonego przez nas systemu. Podczas szkolenia użytkownicy zdobywają wiedzę z zakresu obsługi systemu, jego funkcji oraz w jaki sposób efektywnie pracować na poszczególnych modułach. Zapewniamy wsparcie i pomoc dla użytkowników do czasu opanowania systemu

Aktualizacje

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem. Sprawnie przeprowadzamy aktualizacje np. zmieniających się przepisów lub w przypadku rozbudowy systemu o dodatkowe funkcje. Dajemy gwarancję sprawnego funkcjonowania systemu oraz zaplecza serwisowo-merytorycznego.

Wsparcie

Jesteśmy po to, żeby klient czuł się bezpiecznie nie tylko podczas realizacji projektu, ale również cały czas po wdrożeniu systemu. Zapewniamy ciągłe wsparcie techniczne oraz wszelkie konsultacje odnośnie działania systemu. Standardowo świadczymty wsparcie w standardowych godzinach pracy, opcjonalnie również w trybie 24/7.