Przejdź do

  • Newsletter

  • Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera!

  • Aplikacje mobilne

Wszystko, czego potrzebujesz na Android i iOS

Potrzebujesz aplikacji mobilnej, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może masz już gotowy pomysł, ale brak Ci wiedzy jak go zrealizować? W Softeris ciągłe wyzwania to standard. Z przyjemnością zajmiemy się Twoim projektem, doradzimy, a w razie potrzeby poprowadzimy go od początku do końca. Nasi eksperci doradzą platformę, język programowania oraz zajmą się zarówno aspektem UX i UI, jak i szatą graficzną. 


Dzięki współpracy z wieloma firmami na płaszczyźnie tworzenia aplikacji mobilnych jesteśmy w stanie od początku do końca przeprowadzić proces tworzenia i wdrożenia dowolnej aplikacji na systemy Android i iOS. Oferujemy również aplikacje łączące już istniejące systemy i spinające je w jedną, spójną całość. Przykładowo, jeśli masz system, w którym przechowujesz dane, albo musisz uzupełniać formularze (np. audyty), zrobimy dla Ciebie aplikację, która umożliwi bezpośredni dostęp do systemu, z pominięciem niepotrzebnego obiegu papierowych dokumentów. Główne typy aplikacji

 

Aplikacje Offline

Instalowane bezpośrednio na urządzeniu, niewymagające dostępu do Internetu (np. gry, kalkulatory itp.). W grupie tej znajdują się także aplikacje pozwalające na synchronizację z innym urządzeniem i udostępnianie innym efektów swojej pracy.


Aplikacje klienckie

Możliwość integracji istniejących systemów w formie aplikacji, która wymienia dane z już istniejącymi programami/aplikacjami, interfejsy mobilne do aplikacji stacjonarnych (tzw. końcówki dostępowe). Do prawidłowego funkcjonowania wymagają dostępu do internetu i serwera dostarczającego aktualne dane. Najbardziej powszechne tego typu aplikacje to np. klient poczty e-mail, aplikacja magazynowo-sprzedażowa, platforma dla przedstawicieli handlowych czy systemy przeglądania ofert.


Aplikacje PWA (Progressive Web Apps)

wyglądem i zachowaniem przypominają standardowe aplikacje, jednak w istocie są odpowiednio przygotowanymi stronami WWW. Stanowią niejako kolejny krok zaawansowania po RWD (Responsive Web Design). Tak jak standardowe aplikacje natywne mogą wykorzystywać funkcje urządzenia mobilnego takie jak np. powiadomienia push, geolokalizacja, nawigacja gestami i inne. Uruchamiają się jak zwykłe strony - w przeglądarce internetowej bez konieczności pobierania czy instalowania.Niezależnie, której z powyższych potrzebujesz dla swojego biznesu, nasi eksperci z pewnością podołają wyzwaniu. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne doradztwo w każdym aspekcie, zachęcamy do umówienia się na spotkanie, bądź rozmowę telefoniczną. Zapraszamy też do działu kontakt oraz do zapoznania się z innymi naszymi produktami.Zobacz więcej

Dedykowane systemy na bazie MS Excel

Dedykowane systemy na bazie MS Excel

Czytaj więcej...