Sprawny obieg informacji
Skuteczne zarządzanie

Od 2005 roku dostarczamy niezawodne oprogramowanie dla przemysłu oraz branży detalicznej. W dążeniu do doskonałości korzystamy z bezkompromisowych rozwiązań i najnowszych zdobyczy technologii. Sprawdź, dlaczego zaufali nam najwięksi.

Specjalizujemy się w systemach pracy grupowej, Workflow i CRM. Jesteśmy również ekspertami w zakresie systemów wspomagania produkcji, jakości oraz logistyki. Nieustannie pracujemy nad nowymi rozwązaniami.

Nasze systemy są doskonale dopasowane do potrzeb klienta - zarówno małych jak i dużych firm, a dzięki elastycznej konstrukcji potrafią rosnąć razem z klientem.

character01.svg

Misja

Naszą misją jest usprawnianie zarządzania i komunikacji w firmach dzięki systemom informatycznym. Nasz cel to wdrażanie systemów łatwych w obsłudze i przyjaznych dla użytkownika, w konkurencyjnych cenach. Chcemy pokazywać i udowadniać jak system informatyczny może ułatwić pracę - chcemy nieść informatyki kaganek.

Wizja

Chcemy być liderem w tworzeniu systemów Workflow w Europie Środkowej. Osiągamy to poprzez nieustanny rozwój naszych systemów oraz dzięki temu, że jesteśmy na bieżąco najnowszymi technologiami i wykorzystujemy je w naszych systemach.
character02.svg

Co nas wyróżnia

co_nas_1.svg bezterminowy dostęp do aktualizacji dzięki wspólnemu rdzeniowi
co_nas_2.svg świetne dopasowanie do wymagań klienta dzięki zwinnemu programowaniu
co_nas_3.svg nowatorskie rozwiązania oparte na autorskich technologiach
co_nas_4.svg wysoka jakość w konkurencyjnej cenie
co_nas_5.svg krótkie terminy realizacji dzięki modułowej konstrukcji

Usługi

us-icon.svg

Analiza

Najważniejszy etap tworzenia systemu informatycznego. W tej fazie przeprowadzamy wywiad z klientem odnośnie procesów, które chce usprawnić. Wspólnie rozpoznajemy problemy, które utrudniają codzienną pracę oraz tworzymy koncepcję systemu oraz opis wymagań. Przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania, mające na celu stworzenie dodatkowych korzyści biznesowych. Na tym etapie powstają specyfikacje funkcjonalne, diagramy oraz makiety.
Frame.svg

Projekt

Projekt to niesamowicie ważny element każdego systemu. To w dużej mierze dzięki Tobie będziemy wiedzieć, co i w jakim zakresie trzeba przygotować, celem maksymalnej satysfakcji.Tutaj najważniejsza jest komunikacja, a na tym polu również mamy niemałe doświadczenie. W porozumieniu z Tobą i Twoim zespołem na pewno wypracujemy projekt, który zaspokoi wszystkie potrzeby i spełni swoje zadanie.
Frame1.svg

Development

Nasza drużyna deweloperska dopasuje wszystko do Twoich potrzeb. Coś w systemie się nie podoba? Nie ma problemu, zmienimy to. Chciał(a)byś dodatkową funkcjonalność? Wystarczy powiedzieć, a spełnimy wszystkie Twoje wymagania. W firmie Softeris nie ma takich rzeczy jak "wszystko albo nic". Każdy nasz system, dzięki modułowej budowie i elastycznemu rdzeniowi, jesteśmy w stanie dopasować bezpośrednio pod klienta i jego oczekiwania.
wdrozenie2_1.svg

Wdrożenie

Przykładamy się do niego bardzo starannie ponieważ, wdrożenie systemu jest kluczową czynnością, która warunkuje poprawne i efektywne działanie systemu w przedsiębiorstwie. Oprócz instalacji wykonujemy optymalną konfigurację, przygotowujemy dokumentację oraz szkolimy użytkowników i administratorów. Podczas procesu wdrażania oczywiście zapewniamy bezpieczeństwo i ciągłość pracy.
Group_1725.svg

Szkolenia

Wszystkie systemy zakupione u nas podlegają szkoleniom z zakresu ich działania. Czy w formie on-line, czy w konwencjonalnej - osobistej. Zjawimy się u Ciebie z całym naszym merytorycznym zapleczem i pokażemy Twoim pracownikom, że korzystanie z naszych systemów to prosta i niewymagająca rzecz.
Frame2.svg

Wsparcie

Jesteśmy po to, żeby klient czuł się bezpiecznie nie tylko podczas realizacji projektu, ale również cały czas po wdrożeniu systemu. Zapewniamy ciągłe wsparcie techniczne oraz wszelkie konsultacje odnośnie działania systemu. Standardowo świadczymty wsparcie w standardowych godzinach pracy, opcjonalnie również w trybie 24/7.
Frame3.svg

Aktualizacje

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem. Sprawnie przeprowadzamy aktualizacje np. zmieniających się przepisów lub w przypadku rozbudowy systemu o dodatkowe funkcje. Dajemy gwarancję sprawnego funkcjonowania systemu oraz zaplecza serwisowo-merytorycznego.

Zaufali nam

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.